wtorek, 17 maja 2011

Na forum Micro Art Studio od jakiegoś czasu przebąkuje się o terenach modularnych z MDFu. Kilka tygodni temu pojawiła się pierwsza fotka. Dziś możemy zobaczyć ich pierwszy zestaw w pełnej krasie. Wycinanie domków z MDF-u nie jest nowym pomysłem, z powodzeniem robi to od lat Miniature Scenery niestety ich produkty wyglądają bardzo topornie. Projektanci z Polski wzięli się za temat od trochę innej strony. Technologia niby ta sama a efekt dużo ciekawszy.

5 Comments:

 1. Inkub said...
  Widzialem jakis czas temu zapowiedz tego i wygladalo znacznie gorzej niz zmontowana rzecz. Efekt finalny, pomalowany, prezentuje sie swietnie. Ciekawy jestem ile bedzie kosztowac. Moim zdaniem fajna sprawa.
  Gonzo said...
  Też jestem dobrej mysli. Dostarczają elementy co kto z tego poskłada to juz jego inwencja. Cena może być kluczowa. MDF jest tani usługi cięcia laserem też do najdroższych nie należą. Pozostaje jeszcze element dystrybucji. Zanim kupię chciałbym to zobaczyć "na żywo".
  Madness said...
  Hehe, robi wrażenie, chociaż chyba głównie dzięki katorżniczej pracy pomalowania całość w stylu non metalic metal :) Kojarzy mi się z tymi zestawami platform sprzed kilku lat. Tak naprawdę wszystko się rozchodzi o cenę, jeśli będzie przystępna to na pewno znajdę zastosowanie :)
  APJ said...
  Bardzo łaaaaaaaaadne :D

  Kupuje mimo że staram się już nic nie kupowac do 28mm...
  Gonzo said...
  Do 15mm tez mozna z tego cos zmajstrowac. Z tego lub zaprojektowac cos samemu i dac do wyciecia. Do 15mm to lepiej ciac tekture albo balse. MDF jest za gruby. Mysle ze Micro Art przypakuje cene zachodnia. Obstawiam ze bedzie to cos w granicach 15-18 euro za zestaw.

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online