sobota, 7 lipca 2007

Paolo Parente nie porzucił swego pierwotnego pomysłu, Dust w wersji planszowej ukaże się! W kilku słowach autor przedstawia swój zamysł. Oficjalna strona Dust.
Gra znajduje się jest na liście październikowych premier Fantasy Flight.
Wywiad z Paolo na forum Image Comics. Wydaniem komiksu zajmie się 12 Gauge.

piątek, 6 lipca 2007

Wygrzebane na oficjalnym forum Infiniti, 'reskulptowany' ludek niejakiego Aiuto zbiera gromkie owacje na stojąco. Oby tak dalej, będziemy śledzić rozwój tego pana.

Stare ale można obejrzeć. Coraz więcej gier planszowych promuje się z użyciem filmików. Trzy części z prezentacji Rackhama, wykonanej przez Aztec TV, co za nazwa, do znalezienia na youtube. Pierwszy filmik.

czwartek, 5 lipca 2007

W związku z przeprowadzką na bloga, powoli będę zasadzał stare wpisy.

Morion wprowadza do swojej oferty figurkowy system Anima Tactics. Chłopaki postarali się i od razu możemy zassać zasady po polsku.Ludki mają być jeszcze w tym tygodniu w sklepie.


środa, 4 lipca 2007

Niejaki Dimitri Sokayev ukrywający się na Coolmini pod xywą Loky wyprodukował z zielonego dziadostwa, parową maszynę do krasnali. Loky związany jest z forum Chen-LaDla przypomnienia jego wcześniejszy krasnal.

Urodziło się takie coś: Blog poświęcony książkom w realiach uniwersum Warhammera 40 000, wydawanych w Polsce przez Copernicus Corporation.
O tak napisali, czasem trzeba będzie tam rzucić okiem.

wtorek, 3 lipca 2007

Dużo fajnych pojazdów i pomysłów. Junk Tank Rock. Link do galerii by nie szukać, strona po japońsku więc trochę się krzaczy. Strona Juliano Redigolo znana z wpisów na Black Grom Studio, ale warto ją przy okazji odwiedzić.

Dnia wczorajszego starter do At-43 został zakupiony. Testy trwają.

poniedziałek, 2 lipca 2007

Gumoludki Rackhamu budzą cały czas kontrowersje. Opinie skrajne, jednym koncepcja malowanych nie-metalowych ludasów pasuje, inni jęczą że plastik słaby a farbę ciężko zmyć. Grzebiąc po sieci trafiłem na fotki porównujące malowanie studyjne i seryjne pudełkowe. Odniosłem wrażenie, że ludziki studyjne są lepszej jakości. Najprawdopodobniej to żywicowe odlewy z oryginałów a nie malowane liniowe gumoludki. Ludziki studyjne mają więcej detali, momentami są nawet jakby trochę inne. Dla wygody powiększyłem i zestawiłem fotki w mini galeryjce.

niedziela, 1 lipca 2007

Ścibor zdradza tajemnice odcisków a przynajmniej przedstawił tutorial jak ręcznie je wykonać.


 

blogger templates | Make Money Online