środa, 21 maja 2008

Pierwsza fotka trafiła na CMON. Ludek ma charakter, ładnie pomalowany. Spokojnie dałem mu 10 pkt. Głosować!

wtorek, 20 maja 2008

Rewelacyjne ludki z niezłej gierki komputerowej Hellgate London.

Pełna kolekcja G.I. Joe, niektórych pewnie przyprawi o palpitacje. Dziecięciem byłem czytając i zbierając te ludki. Tylko dla fanów.

Powalający tutorial Stefana B. Niehuesa. Pamiętacie jego tutorial z orkiem? Tu koleś przechodzi samego siebie. Pokazuje w serii fotek i filmików jak wydlubać ludka. Cześć pierwsza, druga, trzecia , czwarta, piąta, szósta.

poniedziałek, 19 maja 2008

Dostałem dziś tego linka, nie było nic więcej tylko link. SpellCrow Umbra Turris. Napiszę więcej jak tylko się czegoś dowiem. Na oko to będzie gra w klimatach Mordhaimu/Cadvalonu. Zdycham z ciekawości.

MaxMini.eu to firma produkująca podstawki na potrzeby Pulp City. Na razie w ofercie niedużo, podstawki industrialne. Niebawem mają trafić do dystrybucji sklepowej. Dostępne mają być u Faberów tu link do ich sklepu internetowego oraz w Starym Świecie. Podstawki pierwsza klasa, ceny niskie, blistery fajne. Pisze ciepło w końcu to kumple. Bedąc w sklepach zwróćcie uwagę na pomarańczowe blistery.

Seria komiksów osadzonych w klimacie WH40k. Raczej nie dla hardcorowych miłośników fluffu. Parodia, komedia, drwina i kpina, czasem śmieszniejsze.

Do naszej małej ekipy dołącza niniejszym agent Hamtaro. Witojcie!

Jak donosi forum Warseer prawdopodobnie do produkcji trafią plastikowe drop pody. Na razie jedynie niewyraźna fotka.

Pod tym linkiem, do zassania zasady najbardziej wyczekiwanej gry roku.

niedziela, 18 maja 2008

W sobotę w godzinach porannych "Za zielonymi drzwiami" odbyła się przyjacielska potyczka na 600 pkt. Strony konfliktu, Paladyn dowodzący grupą uderzeniową Republiki Sfery vs Gonzo na czele Domu Liao. Wynik starcia nie jest istotny. Ponieważ to ja słowa pisze, oznacza to, ni mniej ni więcej iż dostałem łupnia. Niniejszym pozdrawiam wszystkich miłośników MW. Poniżej garść fotek.

 

blogger templates | Make Money Online