sobota, 21 marca 2009

Od lat kolekcjonujemy ludki Rackhama. Pomysły i precyzja wykonania modeli była bezkonkurencyjna. O jakości Rackhama trzeba pisać w czasie przeszłym jako, że obecnie oferowane gumoludki są fatalne. Przemilczmy to. Wracając do meritum, zastanawialiśmy się z kumplami kto rzeźbił te najfajniejsze wzory. Wczoraj w godzinach wieczornych tajemnica została rozwikłana. Okazał się nim Alexandre 'Aragorn' Marks. Więcej na jego blogu.

czwartek, 19 marca 2009

Wygrzebane na forum Frothers Unite. Troche sztywny ten ludek. Ostanio Avatar jakos przynudza...


Serwis Golden Demon Winner dodał wreszcie wyniki z polskich Golden Demonów.

środa, 18 marca 2009

Żetony do War of the Ring - Wounds, Mighty,Spell, Fate, Charge, Disorder/Break Unit, Banner

Wojna o Pierścień im bliżej premiery tym bardziej rozpala nasze emocje. Dzięki uprzejmości Starego Świata dane nam było zagrać już dwa razy na pełnych zasadach. Gierka jest rewelacyjna, szybka, prosta i w klimacie. Warto się nad nią pochylić. W wolnej chwili wykonałem przydatne podczas rozgrywki żetony zranień (Wounds) i punktów potęgi (Mighty). Link do graciarni

poniedziałek, 16 marca 2009

Znalazłem wreszcie sensowny trzy kolumnowy szablon. Minima Black taka sama jak ta z Bloggera ale trzy kolumnowa, bosko! Jakby ktoś potrzebował to podaje link. Wygrzebałem też fajnego 'clouda' który czyta etykiety. Wymaga odrobiny dłubania w HTML-u podaje linka. Jeszcze tylko dostosowanie drobiazgów i będzie jak po staremu ale lepiej.

 

blogger templates | Make Money Online