środa, 15 kwietnia 2009

Paizo udostępnia bogaty zbiór materiałów pomocnych dla Mistrzów Gry. Sporo fajnych rzeczy.

Felix na forum Avatars of War przedstawia nowego ludka. Moim zdaniem pomimo wymiennych rączek i główki średni ludek.


wtorek, 14 kwietnia 2009

Fantasy Creatures Encyclopedia, krótko i konkretnie, rozwijająca się encyklopedia potworów. Z czasem może to być coś użytecznego.

The Wargames Society wstawiło filmik z Salute 2009, całe sześć i pół minuty. W większości to pomontowane fotki, które mieliśmy okazję widzieć już wcześniej, co nie przeszkadza by jednak rzucić okiem. Dźwięk niekoniecznie należy włączać.

Na forum CMON niejaki Giganticdark przedstawia proces modelowania i malowania Space Marine`a. Za bazę posłużył mu, sprzedawany parę lat temu przez Forge World, 120mm model. Przeróbki i poprawki w podstawowym modelu których dokonał Giganticdark są niesamowite. I już samo to by wystarczyło by koleś spokojnie skosił Golden Demona w Openie. Jak wiemy Golden Demon to konkurs malarski więc gościu złapał za pędzle to czego dokonał przechodzi najśmielsze oczekiwania. Zdaje mi się ze jeszcze zobaczymy tego ludka w akcji. Kilka linków, dla wygody wyciągnąłem oba wątki w wersji drukowalnej. WIP z przebiegu modelowania oraz sam proces malowania modelu. Wreszcie skończony model na CMON. 

blogger templates | Make Money Online