piątek, 9 września 2011

Przeklejam jak i przy pierwszej edycji z Facebooka Faberów:

"Po sukcesie naszego konkursu na najlepszą konwersję z użyciem części firm: Kromlech, MaxMini, Bitsbox.eu oraz Puppets War, zaprszamy na drugą edycję naszego konkursu.

Księgarnia Faber&Faber wraz z Kromlech, MaxMini, Bitsbox.eu oraz Puppets War ogłasza II edycję konkursu na najlepszą konwersje modelu lub modeli z użyciem Bits-ów wyżej wymienionych firm.
Modele nie muszą być pomalowane.
Figurki które można konwertować nie muszą być GW. Mogą być innych firm. Wszystkie muszą zawierać elementy z wyżej wymienionych firm.
W przypadku sklepu http://bitspudlo.com/ należy używać części z bitsbox.eu!
Aby wziąć udział w naszym konkursie należy przesłać nam minimum 4 zdjęcia skonwertowanych modeli lub modelu. W rozdzielczości nie mniejszej niż 72 dpi (ok. 20 na 15). Zdjęcia muszą być wykadrowane. Proszę nie przysyłać zdjęć zrobionych komórką!

Przykładowo; jeśli skonwertowanym modelem jest to czołg, to należy zrobić zdjęcia z kilku stron. Jeśli są jakieś godne uwagi upgready i rozwiązania ( np. wymienialne bronie na magnesy) proszę je również sfotografować.

Model należy opisać - co to jest za model i z jakich części została zrobiona konwersja (Kromlech, MaxMini, Bitsbox albo Puppets War).

Maksymalnie 10 zdań.

Zdjęcia należy przesyłać pod adres: faberfaberkonkurs@gmail.com

Mogą być też linki do serwisów host-ujących zdjęcia (fotosik, imageshack itp.).

Konkurs trwa od 01.09.2011 - 30.09.2011
Wyniki ogłosimy do 10.10.2011
Nagrody są przewidziane za 3 pierwsze miejsca.
Każdy z wymienionych poniżej sklepów przygotował cenne nagrody, dlatego zachęcamy do wspólnej zabawy."

http://www.warfaber.pl/
http://www.maxmini.eu/
http://kromlech.eu/
http://bitspudlo.com/
http://puppetswar.eu/

Znalazłem parę chwil i poczyniłem dwa modele. Pierwszy to orkowy robot, nazwa robocza, Ork`o`Bot. W ruch poszły graty od Kromlecha, z części Games Workshop użyłem motorowej shooty, czy jak to się tam zwie, czaszki ze starego szkieletora oraz podstawki, którą ukradłem starszemu synowi. Jeszcze o tym nie wiem ale zrobi mi pewnie awanturę. Przy okazji szpetnie się ciachnąłem w paluch.Drugi ludek to fajna i szybka konwersja strzelca z ciężką bronią. Na ramkach Games Workshop pozostają ciałka z którymi nie bardzo wiadomo co zrobić. Wybawieniem z kłopotu stały się dla mnie "biegnące nóżki" od Kromlecha. Dodałem też główkę z kromlechowej oferty oraz swoją podstawkę. Swego czasu spylałem je z jakimś tam powodzeniem na internetowych aukcjach. Chciałem uzyskać efekt biegnącego czy skaczącego orka. Największym problemem było przyklejenie ludka czubkiem buta do podstawki. Superglue nie dawał rady, odpadało, ostatecznie poradziłem sobie używając dwuskładnikowego Bisona. Drogi jak cholera ale daje radę w takich ekstremalnych przypadkach.wtorek, 6 września 2011

Pole Bitwy dorobiło się sklepiku na Ebayu. Pierwsze w ofercie pojawiły się afrykańskie chatki. Niebawem więcej towaru. Czekam na 15mm zombie...

poniedziałek, 5 września 2011

Hussar 2011, wbił się w plan imprez na dobre, odsłona trzecia, hmm, no druga... ale trzecia ;-) Zajawka na Chest of Colors. Miejscówka znana. W tym roku będę popatrzeć i pogadać z kumplami.

Autor bloga "NA PLASTERKI!!!" przedstawia gry paragrafowe z Asteriksa. Intrygująca jest jego otwarta formuła prośby do Tomka Kołodziejczaka o podobną grę ze świata Kajka i Kokosza...
Co na to oddolny ruch fanów? Kto się pokusi o napisanie czegoś w tym duchu? Myślę że Kołodziejczak otrzymawszy gotowca wydałby go "od ręki"... Do roboty ludzie!! ...i NA PLASTERKI!!!

 

blogger templates | Make Money Online