sobota, 23 kwietnia 2011

Faeit 212 donosi, powoli krystalizują się plotki o nowych Tau`ach. Intrygująco zapowiada się wieść o plastikowej Barracudzie. Zaczyna się robić ciekawie.

czwartek, 21 kwietnia 2011

Forge World poinformował o wstawieniu do sklepiku Crassusa, tylko wygląda jak stara amfibia z desantową klapą od przodka, bo wg zasad nie pływa. Poz atym to fajnie te krasule pomalowali. Zasady są nic tylko kupować i testować.

środa, 20 kwietnia 2011

Agent Madness dorobił się własnego bloga. W skład ekipy wchodzi Autor czyli Madness i jego paru kumpli. Istnieje spora szansa, że nakręcając się wspólnie będą prężnie rozwijać swój mini portalik.

Słowo o szefie projektu. Madnessa poznałem u zarania mojego ludkowego hobby Najmłodszy i najczęstszy klient, przychodził do 'Księgarni u Izy' traktując naszą gralnię jako świetlice. Powinienem być mu dozgonnie wdzięczny za zwrócenie uwagi na Wh40k. Dzięki stary! Grywałem z nim wielokrotnie, zawsze to było wyzwanie i dobra zabawa. Grał twardo ale z sercem i zapałem. Pewnego razu po lekturze pierwszego Siege wpadliśmy na pomysł battlowo-czterdziestkowego crossovera. Dziś to brzmi jak co najmniej jak herezja, ale 2ed wh40k i 4ed WHFB zachowywały kompatybilność. Zabawa była doskonała i dobrze tego rodzaju gry do dziś wspominam. Otwartość Madnessa i jego kreatywne spojrzenie na zasady dobrze rokuje blogowemu projektowi
Blog w fazie testowej działa już od jakiegoś czasu, lecz był dopieszczany wiec miałem o nim nie pisać. Madness parę tygodnie temu zapowiadał, że pierwszym grubszym wpisem będą jego przemyślenia o graniu w Wh40k na małe punkty. Słowa dotrzymał, a oto link do jego wpisu...

W ramach co tygodniowego przeglądania starych linków odkurzyłem ten prowadzący do Victorii Lamb. Prekursorka światłocieni, która swoją dioramką "Rescue of Sister Joan" zdobyła zasłużone uznanie w malarskim światku a przy okazji australijskiego Golden Demona 2001. W 2008 inaugurowała działalność własnego sklepiku projektem Labyrintus, luźno inspirowanym film Labiryntem Fauna. Projekt rozwijany jest cały czas.

W sklepiku pojawiła się masa nowości! Między innymi rewelacyjni Szkoccy Gwardziści, hobbity kowboje, do gustu przypadł mi wyjątkowo Billy Bagshot i boskie krasnoludzkie slayerki.Chyba trzeba tu zaglądać częściej.

poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Do czasu premiery kolejnej odsłony Necronów jeszcze będziemy czekać z rok. Nie wiem skąd koleś bierze te niusy, ale to co zapowiada w swoim wpisie o budzi mój lekki niepokój. Sugestia iż ma to być pierwsza armia lana w żywicy oznaczać może, że pojawią się szybciej niż możemy się tego spodziewać. Czyżby jednak mieli przeskoczyć TAU? Więcej na Faeit 212.

 

blogger templates | Make Money Online