sobota, 8 marca 2008

Zapowiada się kozacki ludas. Wypasiony i zębaty król goblinów.

Przepraszamy za chwilową nieobecność. Pad blogspota nastąpił z przyczyn od nas niezależnych.

piątek, 7 marca 2008

Urban Mammoth rzadko gości u nas, lecz ten zestaw do Metropolis, wydał mi się interesujący. Nieźle pomalowane, ładna patyna i cień pod ludkami. Pędzel przykładał Angel Giraldez. Na jego blogu więcej różnych cacy pomalowanych ludasów.

Przykra to wieść, Wickerman, jeden z naszych informatorów wyrwał sobie nogę w kolanie. Gratulujemy fantazji i życzymy rychłego powrotu do zdrowia.

Rewelacyjny glizdolud, szkic, szarak i kolor. Jak dla mnie rewelacja.


Po przejęciu Rackhama, FFG w uruchomiło w swoim sklepiku dział Legends To może być ostatnia okazja by kupić stare metalowe ludki. Chyba trzeba się pośpieszyć. Funkcjonalność sklepiku słaba, brak podziału na nacje utrudnia wyszukanie czegokolwiek bez dokładnej znajomości nazwy ludka. Dziwne malowanie modeli na fotkach. Ceny do przełknięcia.

Ciekawa inicjatywa wyszła ze Sztabu, próba telewizji internetowej. Do obejrzenia lub zassania dwa odcinki.

Fiction Reality fanzin całkiem na poważnie traktujący o ludzikach. Regularnie ukazuje się od 2000 roku, do darmowego pobrania około 30 numerów.

Ciekawe podejscie do zagadnienia broni w 40 millenium. Przekroje, rysunki i opisu różnych typów uzbrojenia. Strona podaje także odnośniki do innych militariów Wh40k.

Gary Gygax dla wielu ważna postać wystąpił w ostatniej roli.

wtorek, 4 marca 2008

Jak donosi forum Troll Lord Games, dnia dzisiejszego Gary Gygax twórca RPG odszedł do lepszego ze światów. Pozostał smutek i pustka.

 

blogger templates | Make Money Online