wtorek, 27 listopada 2007

Parę dni temu Avatars of War rozszerzył swoją ofertę. Po znakomitym, statycznie dynamicznym-barbarzyńcy, wśród bohaterów zaszczytne miejsce zajęła pierwsza przedstawicielka płci pięknej. Czarownica Mrocznych Elfów. Felix dążąc za głosem ludu, wyposażył pannice w trzy warianty rączek. Do łapy, albo raczej łapy do wyboru to, sztylet, różdżka z głowami hydry albo pusta dłoń z rozcapierzonymi paluchami. Jako że Elfica występuje topless, co może poniektórych gorszyć, Paniagua dostarcza żelazny nacycnik. Ludek w cenie 9.95 EU dostępny w sprzedaży od 15 grudnia.

poniedziałek, 26 listopada 2007

Forum Pulp City prezentuje kolejne ludki do gry. Gael wykręcił Androidę, a Jarek Smółka, przypuszczam że tak się pisze jego nazwisko, Gentlemana. Androida, mogłaby być lepsza, zapowiadał sie ludek rodem z Metropolis Fritza Langa a wyszło jakieś coś. Na prezentowanych fotkach wygląda średnio.
Getleman, raczej powinno być Macho, bo koleś wygląda na latynoskiego handlarza żywym towarem, jest naprawdę niesamowicie wydłubany. Splendoru dodaje mu rewelacyjne malowanie.

niedziela, 25 listopada 2007

Serwis Jakoba Nielsena, i jego powalająca galeria. Szesnaście statuetek Golden Demona i dwa Slayer Swordy, mówi samo za siebie. Powiedzmy że, ze 4 demony dostał dostał po znajomości, ale mimo wszystko malować to on chyba potrafi. Na kolana chamy i łamać przed nim pędzelki! Na stronce do znalezienia, galeria, parę tutoriali, WIP-y i życiorys z uwzględnieniem wygranych konkursów malarskich.

 

blogger templates | Make Money Online