czwartek, 21 czerwca 2007

Kradzione z niemieckiej strony Games Workshop i innych równie dziwnych miejsc. Fotki nadchodzącego Chaosu. Drastic-plastik ale chyba nie będzie aż tak tragicznie. Spawny wyglądają zachęcająco.

Kolejny ludas od Kul Asyrka coraz lepiej koleś dłubie. Tu link do Coolmini


Krótko i węzłowato. Amerykańska wersja White Dwarfa numer 330 miała na okładce dwa hexy do Mighty Empire. No i jak tu się nie wkurzyć?

Podpatrzone na forum Privater Pressa. Dopiero co były łosie a teraz dla równowagi w łańcuchu pokarmowym, chyba tygrysy. To przykre, że tak jadę po PP ale jakoś ostatnio mi się ich ludki nie podobają. Ciekawe, że opinie na forum PP są dziwnie podobne do moich.

Wczoraj pisałem o ludkach a dziś już mam zasady. Do zassania jak zwykle za darmochę, a tu link.

Znalazłem gdzieś w otchłaniach sieciowego morza, Iron and Steam do zassania za darmochę. Kolesie mają sporo darmowych zasad do morskich gier. Ja już ściągnąłem, a Wy?


środa, 20 czerwca 2007

Wszędzie o tym głośno to i ja napisze. Niespecjalnie jestem zadowolony ale cóż takie czasy. Rackham szturmem wchodzi w plastik. Malowanie studyjne, więc nie ma się czego czepiać. Ludki na fotkach nie wyglądają źle. Premiera sklepowa na jesieni, trzeba czekać.

Jakoś trafiłem przypadkiem na ich www, kolesie robią coś na kształt Starcrafta na bazie 6mm ludków. Nacje to ludzie i dwie frakcje obcych. Pomysł ciekawy. Ludki jak na te skale niezłe. Warto rzucić okiem.

Zgrabni inaczej czyli kolejne płody PP. Tym razem firma uraczyła nas boxem bojowych łosiów bojowych, popędzanych przez, chyba jakieś Elfy. Koszmarek.

Teambox ujawniło plany WizKidsów co do wypuszczenia zestawu ludków opartych o ActionClix. Ciekawe co na to Hellboy i Predatorzy.

wtorek, 19 czerwca 2007

Jakoś wcześniej nie widziałem tego ludzika, Heresy Miniatures od zawsze lubowałem się w miniaturkach-puzzelkach, ale teraz to chyba przesadzili. Netherlord składa się z 38 kawałków, o ile dobrze policzyłem, a waży pół kilo. Więcej informacji i instrukcji jak to bydle poskładać na www Heresy w dziale demony.

Crocodile Games zestawy broni do ich sztandarowych produktów czyli WarGods. Broni jest sporo i jest naprawdę niezłe wydłubana.

ZombieSmith Nowe wspaniałości z jednej z moich ulubionych wytwórni. Kiedyś pokazywałem ich greensy a dziś wreszcie metal.
Tego nie można nie zobaczyć, padłem na ryja, Hareruman. Reszta cudaków na ich www. Polecam.

Dla ultra maniaków i fanów Hellboya, inny równie pokręcony wykonał z greenstuffu customa dla Playmobili.

W galerii Freebooters pojawił się nowy niezły ludek.Na AoW pojawiła się informacja i pierwsze fotki. Nowy generał będzie Dark Elfem. Powstaje na podstawie szkiców Marka Gibbonsa. Link do WIPa

Nowy ludas spod waxa JM, jak zwykle perfekcyjny. Kilka fotek poniżej i link na Coolmini, proszę wbijać same dziesiątki.

http://coolminiornot.com/159755

poniedziałek, 18 czerwca 2007

Szalony koń pojawił się na YouTube.

 

blogger templates | Make Money Online