sobota, 15 stycznia 2011

Pega blogger z kraju italiańskiego, rzeźbi ludasy jak szatan. Jego galeria na CMON poraża ilością fantastycznych konwersji i ulepców. Jakiś czas temu założył sobie blogaska i od razu wywalił z grubej rury zestaw squatopodobnych istot o wdzięcznej nazwie Ulkanie. Kurduple dynamiką może nie powalają. W przypadku krasnoludowatych nie ma to większego znaczenia, ale detal i wykończenie maja rewelacyjne! Śledzę temat, w WIP`ach fotki trzeciego typa.

Floor Games i Little Wars, wygrzebane w sieci przez jednego z naszych agentów. Link do obu pozycji w wersji ocr`owanej, waży tyle co muchy kał, są obrazki i treści w formie txt. Lepsza to wersja niż ten suchy tekst z Project Gutenberg.

piątek, 14 stycznia 2011

Jakiś sprytek o xywie Mercer, zadał sobie trud by dopasować archaiczne zasady City of Death do realiów 5ed Warhammera 40.000. Sprawdźcie sami czy mu się udało. Link do BoLS

poniedziałek, 10 stycznia 2011

Jak donosi Cthulhu Lives!, kolejna ekranizacja prozy samotnika* z Providence ma się ku końcowi. Etap zdjęciowy do "Szepcącego w ciemności" został zamknięty, trwają ostateczne prace post-produkcyjne. Pierwszy film, uznany za najlepszą dotychczasową ekranizacje prozy HPL, czyli Zew Cthulhu cieszył się ogromnym i zasłużonym powodzeniem wśród fanów, tym bardziej oczekiwania wobec nowej produkcji są ogromne. Czy Towarzystwo podoła? Trailery zapowiadają widowisko z wieloma aktorami w mnogości lokacji i pełnym dźwiękiem! Więcej na blogu poświęconym filmowi. Zniecierpliwieni czekamy na premierę.

* z tą samotnością HPL, ktoś mocno przesadził. Odsyłam do lektury biografii Lovecrafta. Warto!

 

blogger templates | Make Money Online