czwartek, 1 lipca 2010

City of the Dead to blog gościa skupiającego się na zabawie 15mm ludkami. Jako pierwszy pokazał pomalowane miniaturki piętnastomilimetrowych zombie, polskiej firmy Pole Bitwy albo 15mm.eu. Niefortunnie ich serwer aktualnie jest w czasie przeprowadzki. Linki powinny działać na dniach. Czekam na dostawę z ich sklepu...

środa, 30 czerwca 2010

Nie przepadam za twórczością Ścibora jego ulepce nie przekonują mnie swoją formą, to co robi ręcznie nie na maszynach jest prze-fatalne. Jednego jednak nie można ich autorowi odmówić, pomysłowości. Slayer na wakacjach jest doskonałym, charakterystycznym wręcz przykładem sporych braków warsztatowych Ścibora. Rzeźba jest karykaturalna, widać że lepiona na tempo. Zero anatomii, detal okrutnie słaby, jaki detal? zero detalu! Lecz mimo to ludek broni się. Pocieszny, lekko zblazowany zabójca trolli leniwie pomyka po akwenie, bezpiecznie siedząc wewnątrz pompowanej zabawki. Po prostu luźny gość na wakacjach.

niedziela, 27 czerwca 2010

Lazy Paint Brush, publikuje na swoim blogu, raport z bitwy na zasadach ósmej edycji Warhammera Fantasy Battle`a. Starcie rozgrywa się pomiędzy armiami Chaosu i Elfów. Teren i armie na wypasie. Fotki dość marne. Warto prześledzić rozgrywkę. Mapa powstała w systemie Battle Chronicles.

 

blogger templates | Make Money Online