czwartek, 31 marca 2011

Postanowiłem dodawać kolejne wersje w tym jednym wpisie od najnowszych do najstarszych :-)

WIP 7

Baniak na ciekły tlen. Rury i mocowania. Premiera nowego widoku. Coś mi tempo prac siada. W między czasie po konsultacjach społecznych doszedłem do wniosku, że rakieta będzie dosiadana przez szalonego orka.
WIP 6

Zmiany w dyszy. Zbiornik przysrubowany ale bez wlewu. Kryza dolna z nitami. Powoli zaczyna mi się to nawet podobać.


WIP 4 i 5

Doszły blachy na zawiasach. Śrubki zmiksuje z nitami i mudrami, blachy do powykręcania, nie może być takie równe i proste. Rura paliwowa, przynajmniej takie uzasadnienie dla niej tu widzę. Dodałem czwarty widok, tył od spodu.
WIP 3

Update niewielki, poprawiłem położenie śrubek. Jeszcze tego nie widać ale pracuję nad zestawem rur i kabelków. Z tyłu zmian nie ma, więc obrazek niepotrzebny.
WIP 2

Dziś doszły blachy i mocujące je mudry oraz śrubowana kryza na drzwiczkach. Kombinowałem przez chwilę by dorobić spawy ale ilość poligonów jaką to generowało była porażająca. Miejscami doda się je już na wydrukowanym modelu. Obrazek drugi jest z wygenerowaną szkicową texturą, na jej podstawie modelowałem blachy. Śruby dodane zostały przy pomocy pluginu, nie mogę go do końca opanować stąd taka a nie inna koordynacja obiektów, do poprawienia po zamrożeniu.


WIP 1

Czas by połączyć przyjemne z pożytecznym. Zacząłem budowę, wirtualnie, orkowej rakiety. Wczesny WIP. Co dzień po trochu coś dodaję. Planuje ją wydrukować w 3D i powielić w żywicy.wtorek, 29 marca 2011

Bunkier RPG upublicznia K6 w sieci. Legendarne pismo z czasów gdy RPG w Polsce raczkowało. I bardzo dobrze!
W odpowiedzi, otworzyłem na Facebooku grupę, Przyjaciele Księgarni u Izy...

 

blogger templates | Make Money Online