poniedziałek, 11 lutego 2008

Golden Demon Winner Strona prowadzona przez Jeremiego Bonamanta, wreszcie ją dodałem. Poświęcona w całości konkursowi Golden Demona. Dlaczego nie ma polskiego, nawet nie pytajcie bo na samą myśl zgrzytam... Bonamant udziela się też na YouTubie, gdzie wrzuca filmiki z imprez ludzikowych.

Zagotowało się na wieść o tym, że Upperdeck ma zamiar wydać bitewniaka w klimacie World of Warcraft. Podstawowe informacje i fotki ludków już w 3d rotatorach do obejrzenia tu. Ludki dłubią, Jacques-Alexandre Gillois, niech mnie troll popieści ale on chyba robił dla Rackhama. Juan Navarro Perez, hmm?, Stefan B. Niehues, ten robi dla Masquerade, niektórzy mogą go pamiętać z rewelacyjnego tutorialu gdzie pokazywał jak ulepić orka. oraz Steve Saunders. Figurki maluje Mike McVey. Gumo-ludki mają zalać świat na jesieni, wśród 10 000 000 graczy w WoW`a znajdzie się pewnie paru takich co w to pogra.

Wielkie zmiany na stronie Avatars of War. Nowy układ, może się podobać, funkcjonalność po staremu. Paniagua to nie web designer więc w sumie nie ma to większego znaczenia. Dostajemy za to nowego krasnoluda. Uzbrojony w strzelbe i pistol, który może być wymieniony na topór, do tego fajka albo nieśmiertelne, moim zdaniem nie na miejscu, cygaro. Ludek fajny ale sztywny.

Ciekawostką jest zapowiedź bitewniaczka. Paniagua dojrzał już do myśli by użyć własne ludki nie tylko jako bohaterów do Warhammera. Wystąpią jako gladiatorzy!
Arena DeathMatch bo tak się będzie nazywać nowa gra ma już swoją domenę. Opis systemu i obrazki zapowiadają ciekawe i dynamiczne ludasy. Zasady jak to w takich produkcjach, będą udostępnione w formie darmowego pdf-a. Premiera zapowiadana na wakacje, powodzenia Felix.

100 postów za nami. Miałem coś na tę okazję przygotować, ale zapomniałem...

Wynalazlem na cmon, nowy ludas Freemana, link do jego galerii oraz CMON, trudno mu nie dac 10 pkt. Na forum Spanish Team wątek poświęcony powstawianiu ludka. Do sprzedaży ma trafić w marcu. Do zassania pdf z wipa.

Po spektakularnym sukcesie jaki odniósł poradnik malarski CMON, uprzejmie donoszę o podobnym projekcie. Być może godne rozważenia i przemyślenia byłby zakup któregoś z poniższych zestawów.

 

blogger templates | Make Money Online