piątek, 14 października 2011

Corvus' Miniatures blog Gerriego Schencka. Jego maluśki Han Solo zawalczył skutecznie na Duzi 2011. Złoto jak się patrzy. Gratulacje! Na blogu relacja z konwentu pełna intrygujących fotek. Szczególnie fascynujące są dwie, gigantyczna bitwa w jakiś historyczny system oraz facio odlewający na miejscu ludki. Poza tym oczywiście masa fotek ludków wystawionych do konkursu. Za tydzień nasz Hussar, spodziewam się wysokiego poziomu.

wtorek, 11 października 2011

Obiecywałem co jakiś czas zarzucić fotkę ludka z kolekcji, którą dostałem od Gibbona. Dziś Czempion Nurgle`a. Fotka za radą Inkuba, zrobiona na ciemnym tle. Musze jeszcze popracować nad doświetleniem ale wydaje mi się, że efekt jest dużo ciekawszy niż to co osiągałem z jasnymi podkładami.
Konwersja wykonana i malowana w okolicach roku 1995. Nurglowy champion 'Fly Mutatation and axe' nr. katalogowy 073167/5 plus rączka od tyranid warriora, do tego bolter, fajny bo z drewnianą okładziną i stary chaosowy plecak. Całość w ostrych kontrastowych komiksowych barwach, jakie dominowały w tamtym czasie na polach Warhammera 40000. Tu link do 'rotatora'.

 

blogger templates | Make Money Online