piątek, 10 lipca 2009

Propnomicon i serwis Toma Banwella to dwa ciekawe i pełne tutoriali blogi skupiające się na steam-punkowych klimatach. Jeśli nie wiesz jak zbudować raygun, podwodny hełm, mackę Cthluhu czy inne cudo to prawdopodobnie tu znajdziesz odpowiedź. Blogi się przenikają, pewne treści pojawiają się w obu miejscach ale to nie przeszkadza w żaden sposób w ich odbiorze.

czwartek, 9 lipca 2009

Jak donosi forum The Miniatures Page można już zamawiać oficjalne palety i kubkeczki malarskie Games Workshop. Po prostu musisz to mieć. Czekamy na oficjalnie czyszczoną wodę do rozcieńczania farb.

Po dość udanym LCG Game of Throne i Call of Cthulhu FFG bierze się za karciankę ze świata Warhammera. Prawdopodbnie jeśli temat chwyci firma pójdzie za ciosem i wyda podobny zestaw z uniwersum Wh40k.
LCG - living card game, to stosunkowo nowa idea gier karcianych FFG. Grę dostajemy w jednym duzym pudelku. W środku znajdują się przygotowane talie dla kilku osób. Odpada nam w ten sposób kolekcjonerski wątek zabawy, ale z drugiej strony kupuje się konkretny zestaw. Oszczędza to kupę pieniędzy a po domu nie walają się setki commonów.

 

blogger templates | Make Money Online