środa, 3 czerwca 2009

Wirtualne wydawnictwo Mark 6 upubliczniło, szczerze mówiąc nie wiem kiedy, kilka niezależnych zabawowych przepisów RPG. Gonzo testował na dzieciach Cienie i był zachwycony.

Księga Smoków to kolekcja metalowych figurek, które DeAgostini popuściło dziś do kiosków. Pierwszy numer zawiera Smoka Apokalipsy. Kupiłem by obadać co to jest warte. Rzeźba tak jakość, jak metal i rozmiar jedynie dla miłośników oldskoolowych wzorów. Z punktu widzenia battlowców ludek, jak na dzisiejsze figurkowe standardy, jest zbyt mały, metal jest twardy i kruchy, detale ubogie, dynamika mizerna. Smok jest sztywny jak szczota ryżowa.
Są też plusy. Kosztuje 6.90 pln. Jakby nie było to jest to metalowa figurka smoka. Na nie jednym stole bitewnym, może się pojawić jako alternatywa dla bardziej wypasionych braci. Za to doskonale nadaje się do RPG. W zasadzie w tej roli widzę te zestawy. Wielkością pasuje do starych ludków Ral Parthy. W kolekcji zapowiadane są inne mityczne smokopodobne potwory, niektóre zdają się być dość ciekawe. Podsumowując, jest to niezły substytut 'firmowych' smoków lub ciekawa kolekcja dla ludzi spoza bitewnego hobby.

wtorek, 2 czerwca 2009

Wygrzebane na Cool Mini or Not, po prostu boski oldskool!

 

blogger templates | Make Money Online