Pokazywanie postów oznaczonych etykietą turniej. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą turniej. Pokaż wszystkie posty
środa, 19 maja 2010
Kameralny turniej Warhammera 40.000 w Dubaju. Warto rzucić okiem. Wnętrze w której rozgrywała się impreza robi większe wrażenie niż przygotowany teren, ale co tam. Ważne by uczestnicy bawili się dobrze. I jeszcze link na ichnią www.warcamel.com
Subscribe to:
Posty (Atom)
