środa, 31 grudnia 2008

Podczas zwyczajowego grzebania w sieci natrafiłem przypadkiem na taki o to obrazek.Słynny pisarz oddaje się swojemu ulubionemu hobby czyli podłogowym grom bitewnym. Link do źródła. Idąc tym śladem natrafiłem na coś jeszcze ciekawszego, a mianowicie książki autorstwa H.G.Wellsa poświęcone figurkowym grom bitewnym. Jak dla mnie rewelacja.


Pogrzebałem głębiej, obie książki były wielokrotnie wznawiane, ostatnio w 2006 roku przez Skirmisher Publishing LLC Do trafienia na Amazonie. Jako ze autor zszedł był ponad pięćdziesiąt wiosen temu, dziełko zostało upublicznione. Zassać można ze strony Projektu Gutenberg. Link dostępna jest tam również wersja w audiobooku.

poniedziałek, 29 grudnia 2008

BolS swoimi wielokrotnie sprawdzonymi kanałami zdobyło listę nadchodzących nowości. Zastanawiające są dwie rzeczy. Martwi Space Marines w cenie 20$ za 3 sztuki. Komu i do czego to dziś w dobie banalnego turniejowego grania potrzebne? Portfele z kasy wysyci Stompa, pierwotna cena 60$ okazała się blagą. Cena wg listy 95$, znając politykę cenową GW po przeliczeniu na GBP i euro będzie jeszcze drożej. To już robi wrażenie, warto się jednak zastanowić nad budowaniem własnej.

 

blogger templates | Make Money Online