sobota, 24 października 2009

Byłem dziś na konwenciku, szumnie nazwanym Weekendem z Fantasy. Daleko od domu, telepałem się do Domu Kultury, aż na Rakowiec. Raków nie było, za to kupa padłych liści i mokro. Targałem pudło ze stompą... Impreza kameralna, parę stolików na których uczono podstaw gry w Hordy i Warmachine. To z inicjatywy sponsora, Cytadeli. Przy stoisku Truso, sklepiku starych kumpli, zaobserwowałem pogrywkę w Chaotic. To szybka karcianka oparta o jakiś mangowy serial. Wyglądało fajnie. Chłopaki uczyli też Veto i składanych Star Warsów. Co chwila ktoś się podłączał do zabawy. Nie dało się nudzić. Jutro turniej w Star Warsa. Nie zobaczę.

Konkurs malarski, spóźniłem się, bywa. Dotarłem po trzynastej. Przyjmowanie zgłoszeń już się zakończyło. Squat został w plecaku. Stompę wcisnąłem poza konkursem. Uciechy trochę było, lampy błyskały. Frekwencja chyba średnia. Poziom niektórych prac wysoki, kilka znanych z CMON. Tego należało się spodziewać. Jeden z naszych agentów, Cartman, skosił dwa trzecie miejsca, za oddział i armie. Kratkowani Harlequini w końcu zawalczyli o swoje. Zaiste precyzyjnie pędzlem zmanipulowane i bretońska armia, też niczego sobie.


Oficjalne fotki nagrodzonych prac, powinny pojawić się na stronie konwentu. Na razie podrzucam kilka fotek w swojej galeryjce.

Każdy chyba słyszał o 'Małym Modelarzu', czy innych formach kartonowego szaleństwa. Dla jednych zabawka na ZPT dla innych totalne, skończone modelarstwo. Filmik i galeria Owena J.H. Kwona, warto...
P.S. Muzyczka w tle filmiku rani moje uszęta. Nie katujcie się tym. Po prostu wyłączcie dźwięk. Kanon Pachebela w wersji gitarowej zdecydowanie lepiej brzmi w wykonaniu Matta Racha.

czwartek, 22 października 2009

Szybciorem wpisane, slideshow z Spiel 09. Warto.

 

blogger templates | Make Money Online