czwartek, 25 września 2008

Games for Gamers tym razem dla skrajnym fanów Mechwarriora. Kilka wariantów w tym też darmowe on-line. Battletech, tak wiem to obrazek z Macrosa.

Gadałem dziś z Szafą, w tym roku Bazyliszka nie będzie. Koniec tematu.

Stół wielki przeogromnie. Poza tym blog na którym to znalazłem jakiś całkiem od czapy jest.

wtorek, 23 września 2008

Na forum Warrior.pl pokazały się fotki z strzelanki w klimatach Wh40k. Moim zdaniem dali rade. Zdjęć jest bardzo dużo. Pozdrawiam ekipe.

Bez wnikania, każdy sobie sam coś wygrzebie, Necro Tales zasadziło sporo fajnych tutoriali. Warto poklikać.

W pierwszej chwili pomyślałem, bez sensu zamki z piasku. Zaraz jednak wyobraziłem sobie zacną pogrywka w WH40k, w plenerze, z piaskowymi budowlami. To wcale nie musi być taki zły pomysł.

Blog Toycutter przedstawia ludki kolekcjonerskie, niegrywalne, ale totalnie odjechane.Jest co pooglądać.

poniedziałek, 22 września 2008

Tre Manor, rzucił Reapera i poszedł na swoje. Jego Red Box Games, ma do zaoferowania na razie niewiele, ale się rozwija. To co robił dla Kosiarza napawa optymizmem. Ludki w starym Reaperowym stylu, można je lubić lub ignorować.

niedziela, 21 września 2008

Dla wszystkich dłubaczy w zielonym, Tom Maier udziela cennych porad dotyczące anatomii kobiet. Uwaga! Są fotki golasów. Warto zajrzeć.

Umbra Turris nabiera kolorów. Blistery gotowe, zasady na ukończeniu. Niebawem wysyp nowych ludków. Na www coraz więcej fotek. Forum zaczyna się rozkręcać. Dziś większa fotka Gnoma Czarodzieja.

 

blogger templates | Make Money Online