sobota, 13 grudnia 2008

Uznany i doceniony malarz, Jakob Nielsen, zaatakował CMON, swoim wariantem Teclisa. Inspirowany szkicami Jesa Goodwina i oryginalnym ludkiem z 1993 roku, wykonał swoją, dość udaną wersję.

Ludas na wypasie, skala 54mm pozwala na moc szaleństw. Chory pomysł, rewelacyjne wykonanie. Link do CMON albo na oficjalną stronkę.

Warhammer Fantasy Battle Tabletop Gaming. Dłuższej nazwy chyba koleś nie był w stanie wymyślić. Mniejsza z tym, grunt że, ma jakaś wtykę w GW, bo ze sporym wyprzedzeniem podaje spis treści White Dwarfów, oraz wypasionej wielkości fotkę okładki.

Warto czekać, sensowny filmik z gameplay`a Dawn of War 2. Wygląda dobrze.

piątek, 12 grudnia 2008

Nadejście firmowej stompy jest przesądzone. Chłopaki na BolS piszą o tym, tak jakby już, garażowali blaszaka. Podają konkretne szczegóły i cenę. Do czasu premiery pola bitew uatrakcyjniać nam będą różne, cacy lub nie, konstrukty.
Poniższy, Mr.Tater moim zdaniem fajny, powstał w warsztatach Iron Dogs na bazie Pana Bulwy. Warto się zapoznać.

czwartek, 11 grudnia 2008

Szczęśliwy traf na ebay`u. Squat Commander 2, numer katalogowy 072129/29, autorstwa Allan`a Perrego, trafił dziś wreszcie do mnie. Radujmy się wszyscy!!!

Premiera Dawn of War II coraz bliżej. Ptaszki ćwierkają, że wydawcy i redakcje mają już działające wersje. W galerii CGS, David Clement, koleś pracujący przy DoW II przedstawia w ramach swojego portfolio trójwymiarowe modele orkow użyte w grze. Stormboyz Noby, fajne lotnicze kurteczki z futerkiem.

 

blogger templates | Make Money Online