piątek, 25 stycznia 2008

Hydra Miniatures, firma specjalizująca się w klimatach Retro Sci-Fi i też Pulp Fiction, doczekała się galerii godnej swoich produktów. Ray guny w akcji, poezja!

Na blogu Czarnej Biblioteki pojawiła się krótka recenzja pierwszej części RPG osadzonego w realiach Warhammera 40.000. Z niecierpliwością oczekujemy na polskie wydanie.

środa, 23 stycznia 2008

Dark Heresy już dostępne w zamówieniach on-line. Niecierpliwi niech kupują, a ja czekając na spolszczenie, będę ślinił szybkę. Warto wejść choćby tylko po to by zassać te dwa pdf-y z obrazkami, w pełnej drukarskiej, jakości.

Twilight nowa postać w Pulp City. Złodziejka o dwóch twarzach. Ludek dostarczany wraz z wymiennymi głowami. Jak wieść gminna niesie Pulp City niebawem trafić ma do sprzedaży.

poniedziałek, 21 stycznia 2008

Jeden z moich ulubionych serwisów poświęconych Warhammerowi 40.000 czyli Bell of Lost Souls, prezentuje ciąg dalszy swojej pre-herezyjnej kampanii oraz kolejne plotki o Ved wh40k.

Gamezone, reaguje szybko. W ich ofercie pojawił się Chariot of the Harvester, alternatywa i odpowiedz na zombie cart Games Workshop. Nowe Wampiry i wózek do truposzy GW zapowiadany jest dopiero na marzec, Gamezone zareagował niezwykle szybko przedstawiając wczoraj swoją wersję. Produkcja GZ jest jak zwykle niewyobrażalnie wypasiona, masa detalu, pomysły i jakość wykonania przytłacza. Poniżej filmik.

 

blogger templates | Make Money Online