piątek, 20 lutego 2009

Wygrzebane gdzieś w sieci, niesamowita kolekcja fotek podręcznych zestawów dla łowcy wampirów. Jak dla mnie to niezłe podróby, no bo który z łowców sprzedałby swój zestaw na ebyu?

czwartek, 19 lutego 2009

François Xavier Delgendre znany na CMON jako Fix na zlecenie Maow Miniatures dokonał niewielkich modyfikacji kostek do gry. niebawem w sprzedaży. Stronka do malarza, Fixator poza kostkami poczarował butelki na farby, co było konieczne by rozegrać gierkę na poniższych zasadach. Tak, zasady Monsterspot do pobrania za darmoche.
Czego to ludzie z nudów nie wymyślą.

środa, 18 lutego 2009

Wygrzebane w sieci. Amerykanie uwielbiają wszelkie zestawienia. Lista słynnych osób grywających w RPG. Sporo nazwisk jest dla nas słabo rozpoznawalna, cóż w końcu to amerykańskie zestawienie. O ile jestem w stanie wyobrazić sobie, znając zainteresowania panów, Bena Afflecka, Jacka Blacka grajacych z Matten Damonem i Kevinem Smithem w roli MG, to starcie Robina Williamsa z Billem Cristalem w WH40k jakoś mnie nie przekonuje.

Na pół oficjalnym ale najlepszym jeśli chodzi i wieści blogu Phila Deba poświęconemu Anima Tactics pokazały się fotki nowego ludka. Odin zapowiada się imponująco.


Wargames Factory zapowiada wojownika halflingów i łucznika cyfrowe makiety pokazali pare dni temu. Pomysł taki sobie, rzeźba jak na CG też jakoś specjalnie nie zachwyca. Za sztywno, za gładko, bez pomysłu. Poczekamy na fotki gotowych ludków.

Silicon Dragons na swojej stronie przedstawiło tabele porównawcze barw różnych producentów. Dostępne są Color Match, Color Shade i najprostszy w użyciu bo podający po prostu zamienniki Paint Line Match. Wygodna sprawa.

Nasze ulubione Fantasy Flight Games zapowiedziało pierwszy duży dodatek do Talizmanu czyli Podziemia. Na razie o zawartości pudełka nic nie wiadomo.


wtorek, 17 lutego 2009

Po wielkiej zadymie z Jarlem, tak naprawdę to nie wiem o co poszło, i zamknięciu Demons and Dragons oraz Polskich Blogów RPG, pałeczkę przejmuje Paladyn zakładając Blogi RPG.

poniedziałek, 16 lutego 2009

Machina promocyjna Dawn of War 2, ruszyła. Na zeszłorocznym Games Day'u, Rhino można było pomacać. Dziś materiał filmowy z poligonu, gdzie testowano pojazd, a tu więcej o samym procesie budowy.


 

blogger templates | Make Money Online