czwartek, 28 maja 2009

Wygrzebane w sieci konkretne fotki z Salute 2009. Tim Addock i Perry. Masa greensów, makiet pokazali nawet matryce do odlewów. Dobrej jakości i dużo. Kolejne linki, part 1, part 2, part 3, part 4. Rewelacja.

Długo kuta gierka Warhammer 40.000: Space Marines doczekała się wreszcie sensownego trailera. To jest to kradziony komórką filmik z pokazu. Do obejrzenia jest profesjonalny trailer. Gierca zapowiada się ciekawie. Wprawdzie space marines skaczą tu jak króliczki po łące, ale takie są wymogi gry na konsole. Czekamy na premierę oraz porty na inne konsole lub peca. Domena www.spacemarine.com przekierowuje na razie do głównej strony Games Workshop.

Chaos in the Old World, gra karciano planszowa, wydawana przez FFG. Wiemy tyle co napisali na podstronach. Walka o dominacje pomiędzy graczami wcielającymi się w role czterech Bogów Chaosu. Autorem jest Eric M. Lang, gościu odpowiedzialny za karciane Call of Cthulhu i Grę o Tron. Zapowiada się fajna rzecz. Link do dedykowanej podstrony. Link do podstrony z zapowiedziami. Warto rzucić okiem na oba.

 

blogger templates | Make Money Online