piątek, 16 maja 2008

Mithril Miniatures firma powstała w 1987. Podstawowym celem jest tworzenie figurek ze świata Śródziemia. Na dzień dzisiejszy klasyczne i chyba chwilami ciekawsze, bo nie filmowe ludki do praktycznie całej twórczości J.R.R Tolkiena. W ofercie Mithrilu można znaleźć postaci, których GW nie zrealizuje bo licencja od New Line Cinema ich nie uwzględnia. Warto rzucić okiem.

Jedna z najstarszych figurkowych firm na rynku, Prince August ma w stałej ofercie ludki do Warzona i Chronopi. Na składzie, przynajmniej w teorii jest prawie wszystko, włączając w to podręczniki i karcianki. Oferta ma być dopełniana, wg legendy będą, czy też może są ale sie nie dogrzebałem produkty w polskiej wersji językowej. W ofercie specjalnej pojawić się wkrótce mają nowe figurki. Warzone wiecznie żywy!

czwartek, 15 maja 2008

Niedościgniona jak zwykle ekipa BolS, prezentuje pierwsze fotki nowego orkowego bohatera. Boss Zagtrukk prezentuje się, jak na warunki GW absolutnie, porażająco, aż wręcz nieprzyzwoicie dynamicznie. Powiew po latach drętwoty.

Dwa zestawy naszych podstawek trafiły na Allegro. Następne wzory niebawem. "Połamane kolumny" w wersji 20mm x 20mm i okrągłe 25mm średnicy "Skały"

Bardzo wczesny WIP Cogs, ludki z tego co widać będą dynamiczne, to plus. Kondensatory na plecach upodobniają Cogs do Therian, dziwna stylistyka. Z opisów, bardzo lakonicznych, można było wnioskować, że będą to istoty całkowicie mechaniczne, a skoro takie "całkiem maszyny i trybiki" to czemu używają broni trzymanej w łapach, czemu kolejna tak humanoidalna rasa. Na razie trzeba czekać.

środa, 14 maja 2008

Dwa kolejne modele zawitały do Miasta. Rzeźby średnio mi się podobają ale malowanie bardzo. Według zestawienia najpopularniejszych gier ludkowych, Pulp City jest najbardziej oczekiwanym tytułem roku, czekamy niecierpliwie.

Kilka fotek nowych Dark Elfów, z tego co widać pochodzą z nowej Księgi Armii. Uwagę zwraca głowa kalmara na patyku. GW po raz pierwszy chyba zwraca sie ku takiej stylistyce.

Dobry wątek z forum Reapera poświęcony technikom malarskim, warto się zagłębić.

Dużo o człowieku powiedzieć może jego miejsce pracy. Uwielbiam oglądać stanowiska malarskie, malując ludasy człowiek musi nabrudzić. Garść fotek z forum warhammer.org.uk

Dnia wczorajszego w późnych godzinach popołudniowych do ekipy współpracujących agentów dołączył Cartman. Witamy.

poniedziałek, 12 maja 2008

Forum TGN poprosiło graczy o wytypowanie, ich zdaniem, najfajniejszych bitewniaków lub wskazanie tych w które najchętniej grywają. Jak Wy byście typowali?
Wyniki zestawienia z TGN.

ConceptArt.org to nieskończona wręcz kopalnia pomysłów. Na forum pojawiły sie szkice koncepcyjne do Iron Mana. Pierwszy traktuje głównie o bohaterze, drugi dopełnia obraz postaci oraz ukazuje lokacje.

 

blogger templates | Make Money Online