piątek, 12 czerwca 2009

Tak się kulawo złożyło, że mnie w sieci ze trzy dni nie było. Nastąpiło Wydarzenie ,które wstrząśnie światkiem RPG a młodych niezdecydowanych skieruje na właściwe tory. Jeszcze być może tego nie doceniamy, może niektórzy nie rozumieją co właśnie się stało. Panie i panowie czas ogłosić Nową Erę polskiego RPG. Zacznę od początku.

Od dłuższego czasu w sieci w temacie RPG następują zmiany, poważne zmiany. Na naszych oczach zachodzi rewolucja. Wypunktuję bo prościej będzie się odnosić.

Pierwsza rzecz to Jarl i, nieodżałowany, wątek o początkach polskiego RPG! Ileż tam było informacji, aż kichę skręca, że szlag to trafił. Wywiady z Jackiem Ciesielskim i Arturem Marciniakiem rzucały światło na pra początki polskiego RPG.

Druga rzecz to inicjatywa Jarla dotycząca zebrania polskich blogów RPG w jednym miejscu. Niby nic takiego, ale spowodowało to tyle, że ludzie ZACZĘLI PISAĆ! W tajemniczych okolicznościach następuje zgon blogów Jarla, lecz czujny Paladyn pochwycił upadający sztandar i popędził dalej nie pozwalając by ta genialna w prostocie idea padła. Powstają Blogi RPG
Trzecia rzecz Borejko ogłasza Karnawał Blogowy RPG. Pomysł prosty ale jakże świetny, zaproszeni do współpracy na swoich blogach piszą jedną notkę na konkretny zadany temat. Na pierwszy ogień idzie Przyszłość Gier Fabularnych.

 

blogger templates | Make Money Online