piątek, 29 lutego 2008

W celu rozwiania wszelkich wątpliwości, co do przyszłości produktów przejętych przez FFG . Opublikowano zestaw najczęściej pojawiających się pytań oraz oficjalne odpowiedzi firmy.

Jak wiemy miejsce leśnych elfów jest na drzewach, udowadnia to Deucalion S. w swojej pracy. Lord Leśnych Elfów na drzewie, w starym pięknym stylu. Fajny pomysł i ciekawy wyraz twarzy.

Kain i Abel, interpretacja do mnie nie przemawia ale ludki ciekawe. Niezła dynamika i detal. Jak widać wystarczy fajnie oblepić liniowe ludki GW a efekt murowany! Autorem jest Palmielcore, warto wstąpić do jego galerii.

Powoli wyciekają fotki nagrodzonych na Golden Demon Spain 2008, figurek. Bretoński Ogre zdobył srebro w kategorii monster. Słodkie usteczka.

Członek szacownego Spanish Team, niejaki Nano zaprezentował swoją najnowszą pracę w galerii na CMON. Chaos Marauder w wersji zielonej i kolorowej. Jak sam mówi zainspirował się ilustracją. Fotki z postępu prac możemy zobaczyć w tym wątku Spanish Team forum.Fantastyczna robota!

środa, 27 lutego 2008

Na polowe roku zapowiadana jest książka z zasadami do Warhammera Historical`a omawiająca okres Pierwszej Wojny Światowej. Więcej na oficjalnej www.

Wygrzebane gdzieś w sieci. Zapowiada się nieźle więc będziemy śledzić postępy.

Kolejny mało ludzikowy post. Serwis The Court Jester Studio oddaje do użytku zestaw map i graficznych elementów do różnych gier. Bardzo fajnie wyglądają karty do Dark Heresy.

Temat makiet kolejkowych lekko odbiega od głownego nurtu naszych zainteresowań ale to warto zobaczyć. Zdjęcia średniej jakości ale ogrom włożonej pracy widać.

niedziela, 24 lutego 2008

Oficjalna strona Victorii Lamb i jej nowy, ściśle tajny projekt. Gra planszowo-labiryntowa, pomysł nie nowy ale wykonanie rewelacyjne!

 

blogger templates | Make Money Online