piątek, 19 kwietnia 2013

Wygrzebane w odmętach Sieci. Orkowy dwupłat stylizowany na radzieckiego kukuruźniaka. Autor bloga w kilku dość niewybrednych słowach pisze co sądzi o jakości odlewów. Nie zmienia to faktu, że w ostateczności model wygląda oszałamiająco!
P.S. ile to jest 2k rubli?

środa, 17 kwietnia 2013

Wreszcie dotarły do mnie mega-bydlaki. Na szybko oczyszczony i leciutko sklejony, dziś pierwszy z ekipy Mega Nobów, pręży swoje blaszane muskuły. Ilość detali jest porażająca! Pojęcia nie mam jak to malować, dziesiątki nitów, blaszek, kabelków, klapek, zegarów i jeden Mork (albo Gork) wie czego jeszcze, pokrywają każdy centymetr kwadratowy modelu. Ludek rewelacja, choć trochę mi nie leżał power-claw. Nie mogłem sobie darować tej drobnej konwersji. Odciąłem i przekręciłem łapę i teraz podoba mi się jeszcze bardziej. Figurka jest naprawdę ogromna, co widać na ostatniej fotce, gdzie mega nobz jest zestawiony ze zwykłym orkiem i normalnym nobem. Naramienniki shoota boya i główka noba są z Maxmini.

wtorek, 16 kwietnia 2013

Nie byłem na "The Fang" prestiżowym konkursie GW zorganizowanym w firmowym sklepie. Opinie jakie do mnie docierają od biorących udział, nie pozostawiają jednak złudzeń co do faktu, iż była to dość marna impreza. Przynajmniej frekwencja była wysoka.
Gdy przeglądałem fotki, wrzucane w Sieć przez uczestników, wpadł mi w oko Thunderhawk. W zasadzie nikt go nie skomentował. Pomalowany był średnio, blado i bez wyrazu ale skąd się wziął? Nie był to żadem z firmowych modeli. Zacząłem grzebać, aż trafiłem do bloga Logana. Każdy scratchbuild dostaje ode mnie +3 pkt na wejściu, za sam fakt istnienia i zapał budowniczego. Poza tym podglądając warsztat innych zawsze można się czegoś nowego nauczyć. Warto rzucić okiem jak ów latacz powstawał...

poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Orkowy officer jakoś niedawno trafił do sprzedaży a dziś jest u mnie. W zestawie dostajemy dwie pukawy: pistolet i dwururkę. Bardziej grywalnie jest dać mu twin-linked shoota czyli shotgun, ale pistolet bardziej mi się podoba. Trudny wybór. Ludek rewelacyjny, będzie nobzem w oddziale tankbustasów robionych na bazie greatcoatów. Fotki na szybko a filmik z oficjalnego kanału Kromlecha.

niedziela, 14 kwietnia 2013

Television Tropes & Idioms - Wielce przydatny słownik służący do rozumienia co bardziej hermetycznej mowy, praktykującej nerdozo-geekozy każdego typu, gatunku i podrodzaju. Myślę, że nie raz się przyda, warto zapamiętać ten adres.

 

blogger templates | Make Money Online