sobota, 12 lutego 2011

Na Steamie, pojawiła się beta dodatku do Dawn of War 2. Retribution udostępnia nowych bohaterów. Gwardia Imperialna dostaje inkwizytora a w zasadzie śliczną jak z obrazka inkwizytorkę, komisarza i generała. Eldarowie Farseera i Warp Spidera pojawia się też znana z Last Stand pani Warlock. Chaos poprowadzą do boju Lord, Nurglowego Championa i Magusa. Orkasy rozpędzać będą Bossa, szefa komandosów, i mekaniaka. Dla tyranidów przeznaczone zostały Hive tyrant, Ravenor, Liktor. Space Marines otrzymają Lorda Zakonu, Medyka i Zbrojmistrza, tu akurat nic nowego. Każdy z dowódców posiada pulę specjalnych opcji, niektóre są wspólne inne unikatowe. Dochodzi sporo map z lokacji odkrytych w Chaos Rising, w tym moje ulubione te ze space hulka.
Wiadomo, że będzie to dodatek samodzielny. Nie wnikałem w temat ale myślę, że można się spodziewać kampanii podobnej do tej z Dark Crusade, miało by to sens. Premiera w marcu.

czwartek, 10 lutego 2011

Jak donosi Interactive Investor, Games Workshop będzie kontynuowało produkcje gier figurkowych opartych o Władcę Pierścieni. Otrzymuje także prawa do ludkowego przedstawienia, nadchodzącej produkcji ze Śródziemia czyli Hobbita. Zaprawdę czy mogło być inaczej? Link do źródła

 

blogger templates | Make Money Online