piątek, 14 grudnia 2012

Rick Priestley i John Stallard, montują nową firmę! Dark Space Corp Na razie wiadomo tyle co na ich stronie, jak widać nie obędzie się bez wsparcia mas czyli odpalacza kickstarterowego, który rusza w styczniu. Walcie kasę na ten szczytny cel, ku gwiazdom, poza bramy Antaresa... (i na pohybel GW!!)

wtorek, 11 grudnia 2012

Galaxy Aflame, grupa muzyczna pochodząca z Rosji, inspirująca się uniwersum Warhammera 40000. Na razie niewiele o nich wiadomo. W sieci, w kilku miejscach pojawiło się łącznie kilkanaście utworów.
Nie przypuszczam by GW udostępniło im swoje IP więc należy się pośpieszyć ze ściąganiem. Warto!
Linki: Muzofon,tu jest ich najwięcej i najłatwiej je pobrać
PlanetLirycs, tekstów o dziwo nie ma, są za to linki do youtubowych filmików.

Mój pradawny post o muzyce w Warhammerze.

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Od pewnego czasu, panuje moda na odpalanie wszelkich projektów na Kickstarterze, nie ma tygodnia by nie pojawiła się informacja o zrzucie na remake jakiejś gry (Elite na ten przykład) lub dodatków do RPG (Inkwell Ideas) teraz pojawił się projekt naprawdę ciekawy, oczywiście poruszamy się w obszarze definiowanym przez skrajną nerdozę, Dice Rings. Pierścionek z losownikiem cyferkowym. Używanie tego wynalazku podczas gier bitewnych to ekstremalność ale we wszelkich RPG i pochodnych znajdzie to zastosowanie. Kupię do kolekcji...

Games Workshop na swoim blogu opublikowało wieść o nowej wersji Space Hulka na prąd. Będzie to już trzecia (czwarta jeśli uwzględnimy wersje na komórki) odsłona tej świetnej gry. Teaser, który możemy zobaczyć zapowiada wersje na PeCa, Maca i IOS`a. Jakiś wysyp gier elektrycznych gier z logo GW. Znowu wracamy do posta o grach na kompy , wspominam tam też o Space Hulkach.

 

blogger templates | Make Money Online