środa, 7 stycznia 2009

Dawno, dawno temu w pradawnej erze gier RPG, takich prawdziwych z Mistrzem Gry, kostkami i podręcznikami, istniała idea produkowania przez różne firmy muzyki przygotowywanej pod sesje. Swego czasu Games Workshop dołączyło do White Dwarfa singla grupy Wraith, oraz kasetę z efektami i muzyką do Warhammera. Później to był już tylko Bolt Thrower z inspirowanymi Wh40k, Realm of Chaos i Warmasterem. Stare dzieje.
Dziś po latach ta jakże słuszna myśl powróciła. Oto dedykowana muza do pogrywek w Pulp City! Trochę trąci klimatem starych filmów SF z lat pięćdziesiątych. Chwilami krzykliwa, ale moim zdaniem, doskonale wpasowuje się w klimat super bohaterów. Na razie to jeden kawałek, liczę że wkrótce powstanie cała płyta.

4 Comments:

 1. Borejko said...
  Nie moge wygooglać tego Wraith...w którym numerze WD była ta płytka?
  Gonzo said...
  Sprawdze jutro, plyty nie mam ale mam WD z reklama tej kapeli.
  Paladyn said...
  W zeszłym roku poszła wieść, że jeden z gitarzystów niemieckiego Grave Digger założył projekt Warhammer Symphony. Ma to być power metalowa muza inspirowana Starym Światem.
  Gonzo said...
  Zapowiada się ciekawie. Zestawienie Warhammera z metalową muzyką jest jak najbardziej podstawne. Realm of Chaos, Bolt Throwera nie raz rozbrzmiewało podczas ludkowych potyczek. Czas zerwać z tradycją folku dla fantasy!

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online