poniedziałek, 15 października 2007

Nadworny malarz i dyrektor artystyczny Games Workshop, zaktualizował swoją www. Blanche, kreuje wizje artystyczne GW od lat. Wielu nie lubi jego ciapkowatych rozmazanych szkiców, szybkich maźnięć i nieładu w obrazach, lecz dla mnie to właśnie On, jako jedyny oddaje cały nastrój Wh40k.
Serwis Blanche`a nie ma wiele wspólnego z tym co robi dla GW. Poświęcony jest jego prywatnemu projektowi. Uważni obserwatorzy dostrzec mogą pewne elementy nawiązujące do tego co robi dla GW.

Poniżej wpis wyciągnięty z archiwum www.blackgromstudio.com a dokładnie z 20 stycznia 2007. Cytuję w całości bo podlinkować się tego nie daje.

Agent J.M donosi: Wprawdzie informacja dotarła już parę dni temu, ale dopiero dziś się ją zamieszczam.
John Blanche nadworny "art director" Games Workshop, dorabia sobie na boku. Na podstawie jego szkiców starannie wyselekcjonowani rzeźbiciele klajstrują cudo-maso-psycho-pseudo-esherko-piratki, czy jakoś tak, a link tu www.femmemilitant.com.
Ludki pokaźnych rozmiarów, bo to całe 40mm, cena równie wysoka 15 GBP. Lane z szarej żywicy przez Forge World. Mogliby jeszcze napisać kto to malował, aha, witrynka wymaga nowej wersji Flasha.


0 Comments:

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online