piątek, 26 kwietnia 2013

Niesamowite! Nadal maluję, to już będzie piąty dzień. Wczoraj o 23.30 postanowiłem machnąć coś ultra szybciorem. Wybór padł na jednego z zaczętych grotów. Model jeszcze z czasów Gorki Morki, jest to jeden z Grotowych Rewolucjonistów. Washe i foundation to potęga. Uwinąłem się z ludkiem do północy. Dziś rano zrobiłem podstawkę. Zdecydowanie odchodzę od sypanych trawek. Tufty są nie do przebicia. W bonusie +3 pkt dla orkowej bandy.

7 Comments:

 1. Inkub said...
  Wyszedl znakomicie, gora szarego plastiku i zywicy maleje:)
  A co do tuftow - sa swietne, ale jeszce lepiej wygladaja w polaczeniu z odpowiednio dobrana kolorystycznie trawka:)
  Gonzo said...
  Trawki zawsze wyglądają jak skoszone. Albo nie mam pojęcia jak je dobrze kłaść. Tufty są dla mnie idealnym rozwiązaniem. Szybko na supergluta albo i nie zależy od firmy. Mam trzy zestawy, Army Paintera i GW. Ten od GW wychodzi najtaniej ale klej się nie trzyma.
  Inkub said...
  Bedzie sie lepiej trzymal, jak na jakis czas zwilzszysz go woda, zeby zmiekl. Robie tak z beznadziejnymi produktami Federicus Rex i po takim wymoczeniu lekkim sa bardziej sklonne przylegac do podloza.
  A trawki, jak chcesz zeby nie lezaly, to ciutke gestsza kropelke daj i paluchem wez szczypte trawy, nasadzajac ja na krople. Daj chwilke sie osadzic, zdmuchnij tak zeby sie postawily i wygladaja w miare wtedy.
  Dziadu z lasu said...
  Kępki z GW przyklejam na kropelkę przezroczystego wikolu i delikatnie dociskam. Jak na razie się trzymają nieźle (odpukać).
  Gonzo said...
  Ja już robiłem z trawkami wszystko. Sypałem, szczypałem, dziubałem, paluchami i pincetami. Różne kleje, wolno i szybko wiążące. Włącznie z elastycznymi klejami do tapet, które ściągają się schnąc. Stawia to włos trawki ale do firmowych tuftów tej metodzie nadal daleko. Maszyny elektrostatycznej budować nie będę a kolejkowa kosztuje ponad 100 euro. Za to kupiłbym więcej kolorów i różne długości tufty. Gdzieś w sieci mignęły mi tufty dżunglowe, bardzo długie i soczyście zielone. Nie mogę teraz tego namierzyć.
  Inkub said...
  Silfor Mininatur - tego szukaj:)
  Gonzo said...
  Dzięki

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online