środa, 21 września 2011

Ciężko przeżyłem decyzje Gibbona o odejściu od ludzikowania. Przez te wszystkie lata to z nim grywało mi się w Wh40k najlepiej. Na osłodę pozostawił mi swoje figurki. Co jakiś czas będę wrzucę po kilka fotek. Dziś garść Tau. Ludki malowane zaraz po premierze tej armii, więc mają już ładnych parę lat. Moim zdaniem nadal trzymają poziom.

5 Comments:

 1. Madness said...
  No fajna sprawa, kiedyś chętnie bym je na żywo zobaczył, bo zdjęcia to jednak nie to :)

  Porób zdjęcia też innym Gibonowym ciekawostką.
  Gonzo said...
  Będą w swoim czasie ;-)
  Inkub said...
  A na rzecz czego Gibbon zrezygnowal?
  Calkowicie?
  Dziadu z lasu said...
  Ależ to jest nieludzko perfekcyjnie pomalowane o_O
  Gonzo said...
  Gibbon zajął się bardziej poważnie drugowojenną rekonstrukcją. Błyszczy tam równie jasno jak na poletku ludkowym. Aktualnie przygotowuje się do skoków spadochronowych w stroju z epoki ;-)
  Fotki wrzucałem swego czasu na bloga, garść z jednej z dziesiątków inscenizacji w której brał udział, da się go gdzieś tam wypatrzeć... http://blackgromstudio.blogspot.com/2009/08/inscenizacja-obrona-klasztoru.html

  No to jest właśnie ta precyzja tauowych napisów której nie potrafię odtworzyć. Żebym się rozdarł i poćwiartował to mi tak to nie wychodzi. Pomijam już fakt iż nie sposób dobrać odpowiednie farby by kontynuować malowanie oddziałów, Zawsze mieszał coś po swojemu... Brązowe jeszcze jakoś się udają ale tych pomarańczowych za cholerę nie mogę podrobić. Dlatego zostali elitarnym oddziałem broniącym Niebianina... ;-)

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online