piątek, 18 czerwca 2010

Plotka krążyła od pewnego czasu krótko pisaliśmy o tym jakiś czas temu. Neuroshima wchodzi w ludkowy system. NST czy jak kto woli Neuroshima Tactics bo tak brzmi pełna nazwa zapowiada się niesamowicie. Naturalną koleją rzeczy po niezłym RPG i rewelacyjnych planszówkach stało się stworzenie objawienie skirmisha. Post apokaliptyczny setting, garść ludków, teren z paru śmieci i będzie czadowo! Na moje oko to zapowiada niezłą alternatywę dla weteranów bitewniaków. Miłośnicy gier figurkowych odnajdą tu zagubionego ducha Necromundy, battlowcy odpoczną od popychania kloców a historycy zrelaksują się lekkością konwencji. Trzymam kciuki...
Dodałem NST do listy Blogów Figurkowych mam nadzieję, że system Ning o który oparty jest serwis NST okaże się kompatybilny z blogspotem.

3 Comments:

 1. Dziadu z lasu said...
  Zapowiada się nieźle - mam kolejny bitewniak do którego nakupię figurek i nigdy nie zagram :)
  Gonzo said...
  A ja mysle ze w to to spoko mozna pograc. Na luzie, jak ktos wpadnie. Miec przygotowane 3 czy 4 rozpiski gangow, pudelko taniego terenu i mozna grac...
  APJ said...
  Jak dla mnie skala zla [28 / 32mm] i figurki troszke brzydkie nawet jak na mutantów / ocalałych. A co do zasad, to nie wiem czy 3-4 zasady ogólnego zastowania Post Apoc mi wystarczą, zwłaszcza że moje ulubione Ambush Alley Games wypuściły pół roku temu specjalny dodatek Wastelands.

  Jedynym plusem będzie może jaka taka dostępność w sprzedaży detalicznej, w miarę rozsądna cena oraz zasady w naszym rodzimym języku.

  Zobaczymy co nam dwugłowy pies przyniesie ;)

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online