sobota, 19 czerwca 2010

Dzień Darmowych gier fabularnych to szczytna inicjatywa. Wszelakie wydawnictwa mają zwyczaj rozdawać scenariusze czasem nawet podręczniki do swoich gier itp. Grom figurkowym wbrew pozorom nie jest tak daleko od RPG jakby się to mogło na pierwszy rzut oka zdawać. Postanowiłem więc, w miarę moich możliwości jakoś się w temat włączyć. Papierowy teren to doskonała i tania alternatywa dla drogich plastykowych modeli. Dziś udostępniam PDF`a z podstawowym zestawem lotniska. Pas startowy, hangar, skrzynki i kontenery. Pierwotnie przygotowałem to do Mechwarriora, skala 1:285, myślę jednak, że do 15mm ludków też się może przydać. Miłego sklejania...

2 Comments:

  1. Unknown said...
    Dopiero teraz ściągnąłem. Zawsze jak widzę taki model to, aż mi się chce wydrukować, skleić i ...no właśnie nie mam gdzie to postawić.heh.
    Gonzo said...
    Lubie papierowe domki. Po pierwsze błyskiem się to buduje. Jest kolorowe nie trzeba malować. Jest ultra tanie. Nie zajmuje przesadnie dużo miejsca. W trakcie gry można to dynamicznie niszczyć, przypalać, wycinać dziury itp. Na koniec po grze można je po prostu bez żalu wyrzucić.

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online