sobota, 6 stycznia 2018

Ni z gruchy ni z pietruchy, łup... dzisiejszy newsletter Mantica donosi że w kwietniu ma zostać odpalony KickStarter na planszówkę z Hellboyem w roli głównej tytułowej... (swoją drogą żenuja, że Mantic na taką franczyzę musi odpalać KS) Więcej info w linku

6 Comments:

 1. gervaz said...
  Kwiecień... To już niedługo! Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Komiksy uwielbiam, ale przeniesienie ich nihilistycznego klimatu do gry może być trudne.
  Gonzo said...
  Nie przepadam za grami Mantica, mechanicznie jeszcze jakoś to się groni,np King of War całkiem spoko, figurki średnie albo słabe, stylistyka siermiężna.
  Tu jest szansa, że ludki zrobi ktoś ogarnięty, obrazków na koncepty aż za dużo. ;)
  Pietia said...
  Oni pewnie nie potrzebują robić KSa na to. Ale i tak zrobią, bo to po prostu ich obecny model biznesowy - całkiem jak CMON.
  Gonzo said...
  CMoN to zaczynał od budowania społeczności a Mantic to firma od zarania robiąca ludki i gry, ich KS są dla mnie dziwne, to tak jakby Games Workszop odpaliło KS...
  Unknown said...
  Ogólnie The Walking Dead jest bardzo dobry - świetna mechanika, figurki też nie są złe (przyjemne dla oka) i łatwo zrobić tereny do gry (trochę papieru i gotowe). Polecam zagrać w TWD nawet jak ktoś nie lubi tych klimatów :). Co KS to ma to taki sens że można zawsze sprawdzić czy system będzie się sprzedawał - przykład Terminatora firmy Warlorda niezbyt im wyszło... więc jak nie jesteś GW to lepiej nie ryzykować + nie pamiętam by GW zrobiło coś nowego (AoS to tylko zmiana opakowania) a brak zmian to brak ryzyka.
  Gonzo said...
  AoS to to nie tylko zmiana opakowania, AoS to fluffowa masakra. A nowe ludki nijak już nie pasują do Warhammera... ;(

  Mantic mocno nierówny jest, mając takie możliwości najważniejszą rzecz czyli design ludków robią najgorzej. To co wykombinowali z Forge Fathers (ufając że tworzą Squaty) woła o pomstę ;)

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online