wtorek, 11 października 2011

Obiecywałem co jakiś czas zarzucić fotkę ludka z kolekcji, którą dostałem od Gibbona. Dziś Czempion Nurgle`a. Fotka za radą Inkuba, zrobiona na ciemnym tle. Musze jeszcze popracować nad doświetleniem ale wydaje mi się, że efekt jest dużo ciekawszy niż to co osiągałem z jasnymi podkładami.
Konwersja wykonana i malowana w okolicach roku 1995. Nurglowy champion 'Fly Mutatation and axe' nr. katalogowy 073167/5 plus rączka od tyranid warriora, do tego bolter, fajny bo z drewnianą okładziną i stary chaosowy plecak. Całość w ostrych kontrastowych komiksowych barwach, jakie dominowały w tamtym czasie na polach Warhammera 40000. Tu link do 'rotatora'.

4 Comments:

 1. Madness said...
  Szczerze mówiąc wydaje mi się dosyć średni. Może zdjęcia tego nie oddają po prostu. Wydaje mi się że miał o wiele fajniejsze ludziki z tamtych lat.
  Gonzo said...
  Moze i fotka slaba, straszny melanż bo wszystko jest bardzo blisko siebie. Troche lepiej to widac na tym 'rotatorze' dlugo sie laduje...

  Ten dla mnie, moze przez sentyment, jest najfajnieszy. Najlepsze nurgle to sobie dran jednak zostawił. ;-) Mam jeszcze troche pojazdów i paru terminatorów... Coś tam wrzuce za jakis czas.
  Inkub said...
  Mi się podoba kolorystycznie, ja to jednak jestem wychowany na kolorystyce z konca 80. i 90. nic nie poradze, ze przemawiaja do mnie takie zestawienia. Slabszym elementem jest noga, z widocznym silnym drybrushem. No, nie zapominajmy jednak, ze ta figurka jest tak ze 3 razy wieksza na focie niz w realu:)
  Gonzo said...
  Gibbon nigdy nie malował na konkurs. To był jego 'zwykły' ludek do grania.

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online