środa, 27 kwietnia 2011

Mam dziś czas na jednego jedynego posta. Miałem napisać o zamotaniu wokół metalu GW, czy takie ruchy jak wycofywanie metali z półek do mail ordera to sugestia tego że w sklepach będą tylko plastiki? Link do Faeita 212. Myślałem że może skupię się na wpisie dotyczącym fanowskiego spolszczania Warhammera Questa przez Poooq`a i jego ekipę. Kontrowersje narastają wokół nazw. Czy też ostatecznie całą moc skieruję na, bzdurny moim zdaniem pomysł osadzania fabuł erotycznych opowiadań w klimatach rodem z Mitów Cthulhu, link do posta na Grach Fabularnych.

Nic z tego, niusem dnia są, 15 milimetrowe kosmiczne krasnale. Dziaaaadostwo! Stylistyka złośliwie skręca w kierunku kudłatych i garbatych zbieraczy złomu a nie preferowanej przeze mnie dumnej rasy kosmicznych kolonistów. Wybitnie mi się to nie nie podoba, ale i tak ich kupie, link do Drophip Horizon.

3 Comments:

 1. APJ said...
  Masz lepszą stylistyke to pogadajmy :D
  Gonzo said...
  Mysle ze daloby sie wymyslec cos ciekawszego. Ci wygladaja jak zapijaczone ciecie. Duzy plus ze wogole są! :-)
  DarekPages said...
  15mm to zbyt mała szczegółowość, nie podoba mi się, chociaż kiedyś widziałem pięknie malowane figurki PICO, wraz z stacją kolejową, ale do tego mikroskop potrzebny :D. Bywają jeszcze metale 6mm...

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online