sobota, 31 lipca 2010

Forge World dał do pieca, w okólniku numer 243, przedstawiają kilka zaiste intrygujących rzeczy, widać spory ruch w interesie. Walnęli z grubej i chudej rury.

Pre-herezyjne pancerze, no wreszcie się ich doczekaliśmy! Za skromne 20 gbp dostajemy całe 5 sztuk. Maniacy kupią... By chłopaki mieli z czego wybijać xenosów wskrzeszono trochę starej broni. Bolter wzorzec Umbra, wypisz wymaluj z pierwszej edycji WH40k, paczka dziesięć sztuk plus opcjonalne bagnety. Na razie w sklepiku nie ma. Dodatkowo zestaw grubszych pukawek, melta, missile laucher, flamer. Do kolekcji brakuje jedynie starego h.boltera, tego nie-pięknego co wyglądał jak hybryda kamery z walizką. Kiedyś pewnie zrobią. Na razie całość w przed sprzedaży.

Subtelne pojazdy typu landraider odchodzą do lamusa, Space Marines dostają nowy sprzęcior na pola bitew wlatuje ze świstem CAESTUS ASSAULT RAM. Eksperymentalne zasady ukazują nam moc super potwora, uniwersalną maszynę atakującą z deep strike`a, odporną na meltę, uzbrojoną po zęby, służącą jako bojowy taran, do tego przenoszącą do dziesięciu dzielnych marynarzy. Szykuje się masakra. Model prosty bez wyszukanych i zbędnych ozdobników, podoba mi się z profilu, trochę mało oryginalne wloty powietrza, ale co tam. Zapał studzi jedynie cena, 92 gbp plus oczywiście paczka... link

Dodali też sporo materiałów do działu downloadu. Trochę FAQ`u i kilka zaktualizowanych list armii. Rewelacyjną rzeczą na deser jest Lista Armii Renegatów i Heretyków. Przejrzałem to na szybko i aż ślinka cieknie na myśl jakie cudaczne bandy na jej bazie można zmajstrować.

0 Comments:

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online