poniedziałek, 15 października 2007

Odbył się, znowu niestety na Narbutta, a już było tak fajnie i blisko domu.
Obsada tradycyjna, więcej Warzona niż Wh40k, to jednak bolesna prawda, Wh40k staje się systemem niszowym.
Podejrzałem zapowiedzi GW do końca lutego, nowe oreczki jawią sie zacnie. Wraca Shokk attack gun, ludek całkiem ciekawy, poza turbo-gunem targa ze sobą odkurzacz zasysający co mniej uważne snotlingi. Nowością w orkowej armii będzie wielka plasticzana ciężarówka. Ludki tendencyjnie przeładowane gratami, weird boy aż do przesady.
Z zapowiedzi battlowych, high elfy pełen set i książka, nie ma co pisać bo każdy już wie jak to będzie wyglądało, najważniejsze to ze rydwany będą posiadały lejce, koniec bajek o tym jakoby elfy rozmawiały ze zwierzętami. Wreszcie zobaczyłem białe egipsko-plecione brodate lwy, jednak kiszka. Po elfach, w wielkiej tajemnicy przekazuje, nadejdą, tym razem w pełni już gotyckie wampiry. Ma być mrocznie i w klimacie, z naciskiem na ghule, które posiadać będą jakis pojazd.
LotR celuje w Harad, bardzo fajne pomysły, mało arabskie ale trzyma sie stylistyki z filmu, bo chyba jednak musi. Kawaleria(?) na wielbłądach oraz, co ciekawe, pół trolle, oraz dziwna jednostka w klimatach afrykańskich z plecionymi dużymi tarczami. Piraci z Umbaru będą mieli rozwiniecie, tez ładnie, w roli bosmana ludek wzorowany na filmowej postaci P.Jacksona.
W ramach poznawania HorrorClixa odbyła sie potyczka B.P.R.D. i dziwnych obcych zwanych potocznie Predatorami. Zabawa długo nie trwała, ciężko raniony przez Hellboya & Co. Elder nie mogąc pogodzić sie z hańbą klęski, podjął fatalna w skutki decyzje o odpaleniu bomby. Pech chciał ze zasięg był za duży. W epicentrum znalazło sie całe biuro poza jednym Abe`m Sapiensem oraz pozostałe szykujące sie do walki Predatory.
Chwile później Predatory uparcie miażdżyły dzielnych żołnierzy podczas próby scrossowania Halo i HorrorClixa. Fotek brak, z mojego czystego lenistwa.

0 Comments:

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online