wtorek, 3 lutego 2009

W Morionie w ostatnią sobotę to jest 31 stycznia odbył się pokaz figurek do nowej polskiej gry Umbra Turris. Nadrabiam zaległość, po dzisiejszej wizycie w sklepie mam garść fotek. Po kliku otwierają się fotki w pełnej rozdzielczości ponad 3 mega, chwile trwa. Jakość ludków różna. Kupiłbym dwa ludki, goblinka i szamana. Oceńcie sami.

6 Comments:

 1. Hunab.cu said...
  Cienkie i bez wyrazu... osobiście mi się nie podobają, lepsze rzeczy widziałem. Goblinek wygląda jakby miał łokcie przyklejone do boków; wszystkie figurki do bólu statyczne i wyglądają sztucznie. Jakość rzeźbienia wygląda przeciętnie...

  Generalnie przypomina ludki GW sprzed dobrych paru lat, tylko tamte bywały lepsze...

  Nie żebym się czepiał. Ale nie kupiłbym ich za nic, nawet na bitsy.
  Paladyn said...
  Z jednej strony cieszę się, że w Polsce coś się dzieje, ale powiedzmy sobie szczerze te ludki są średnie. Tak naprawdę można poszukać ilustracji czy figurek GW, które posłużyły za inspirację. Inna rzecz, że meta jest średni, wolałbym plastiki. porównując je do Pulp City, wypadają cienko.
  redfrosch said...
  Eee są tam 2-3 figurki, które mi się podobają. Przynajmniej na tle innych.
  Z tego co wylookałem na fotkach to mają fajny wydruk pod figsy. Ale to też musiałbym zerknąć na żywo bo zdjęcia nie oddają go dobrze, a wydaje mi się, że chyba coś tam z cieniami się nie zgadza(takie zboczenie zawodowe;)).
  Gonzo said...
  Figurki stały na karcie, jakby posadzce, popękany marmur czy coś w tym stylu. Wyglądało to bardzo dobrze. Podobnie plakaciki, jeden ogłaszający o wystawce a drugi zapowiadający konkurs na stworzenie rasy dla UT. To na fotkach wyszło jakoś słabo. Ważne w tym są ludki.
  Luc du Lac said...
  chłopaki chcą wydać własny system bitewny ?? poważna sprawa

  figurki takie sobie - poziom GW z przed 15 lat (tak na oko :)
  Gonzo said...
  Tak. cos kombinuja w tym kierunku... Nie bawem maja byc dostepne zasady gry.

Post a Comment 

blogger templates | Make Money Online