niedziela, 26 sierpnia 2018

Warto rzucić okiem:

poniedziałek, 11 czerwca 2018

Krótko i na temat! Revell wypuszcza Haunebu II, nic dodać nic ująć, muszę je mieć!!!

poniedziałek, 21 maja 2018

Wyskrobałem nowe textury: deski, klepka i jakieś "czyste" cegły
Smacznego

środa, 25 kwietnia 2018

... odpalony, pół dnia minęło a mają już dwa razy więcej kasiwa niż chcieli. Oby tak dalej! LINK

wtorek, 24 kwietnia 2018

Wygrzebane na którejś z grup poświęconych Squatom, wszystkie (?) wystąpienia Squatów od 1987 do 1992.
Plotka: Andy Hoare potwiedził, że pożarcie Squatów przez Tyranidów nigdy nie zostało przez Firmę uznane za kanon. Produkcja Squatów została zawieszona z racji niskiej sprzedaży, i/lub/być może tarć o prawa autorskie do rasy...

czwartek, 22 marca 2018

Untorebing to nowe słowo, które opisuje funkcję podobną do unboxingu, w każdym razie rozpaking chińskich drzewek przed nami. ;) Jakiś miesiąc temu Merry z bloga 4Generals zorganizował zbiorcze zamówienie drzewek z Chinoludu. Do wyboru mieliśmy bambusy, niby dęby, palmy i małe drzewka których teraz nie mogę znaleźć...
Zamówiłem bambusy oraz duże i małe drzewka. W trzeciej wolnej chwili je rozpakowałem. I jest tak.

Dwadzieścia sztuk, jest tak jak było obiecane. Wykonanie pni przyzwoite, przywodzi mi na myśl stare Piko. Kolor wprawdzie taki sobie ale podmalowanie tego to chwila. Wciśnięte do strunowej torebki straciły trochę listowia a przy wyciąganiu jeszcze się sypały, otrzepałem ile się dało i posprajowałem lakierem.
Luźnych gąbek, zebrało się pół słoiczka.
"Dęby" mają mocne jasne przebarwienie na szczytach, nie do końca mi się to podobało, więc szybko poprawiłem używając obsypanych gąbek. Drugą paczką były małe drzewka.
I tu też ilość się zgadza. Uwagi podobnie jak przy dużych, trochę się sypią więc warto je od razu zabezpieczyć. Drzewka mają dobre proporcje i rozkład gałęzi. Kolor gąbek też bardzo fajny, wiosenny idealnie zgrywa się z poprzednimi drzewkami, po prostu są świetne! Trzecią paczką z zamówionych przeze mnie były bambusy.
Paczka miała zawierać sto sztuk, a było ich sto sześć, parę z tych nadprogramowych to srogie krzywulce, pójdą pod nóż i na podstawki.
Bambusów jest od groma, zrobię z nich, ze trzy może nawet cztery zagajniki! Na koniec zestawienie wszystkich drzewek z ludkiem dla skali.
Nie wiem czy od chińskich gąbek i plastików nie wyłysieję albo czy kot nie dostanie raka płuc, ale na razie jestem bardzo zadowolony!

czwartek, 15 marca 2018

Dragon`s Lair klasyk klasyków doczekał się odsłon na chyba każdej możliwej platformie do gier na prąd (poza rzecz jasna małą Ataryną) tym razem trafia na przeglądarki. Mimo 35 lat gra nadal bawi! LINK

niedziela, 25 lutego 2018

czwartek, 22 lutego 2018

Necromunda w wersji elektrycznej trafi na konsole Sony, o tu o tym piszą, nawet z obrazkami...
Szybki post bo mnie robota goni

środa, 14 lutego 2018

Wywiad z Perrymi, dość ciekawe:

 

blogger templates | Make Money Online